TEMPO OVERIJSE

Seizoen 2024-2025 – Derde Nationale B – 3 sterren IP-Jeugdopleiding

JeugdNieuws

Succesvolle heropstart jeugdtrainingen

Zoals aangekondigd is onze club maandagavond opnieuw gestart met de jeugdtrainingen. Meer dan 200 jeugdspelers zijn ingegaan op de uitnodiging van het jeugdbestuur om deel te nemen aan de eerste trainingen sinds 12 maart. Maandagavond trainden de spelers geboren in 2004,2005, 2010 en 2011. Die trainingen zijn zonder problemen verlopen en conform de richtlijnen van Voetbal Vlaanderen en de overheid. Bijgevolg kunnen ook de andere categorieën dinsdag en woensdag hun training afwerken.

Het was sinds begin maart geleden dat onze jeugdspelers nog eens samen trainden. Het deed velen dan ook zichtbaar deugd dat zij nog eens samen met de ploegmaats tegen een balletje konden trappen. Dat ze zich dienden te houden aan een paar regels namen ze er met plezier bij.

Onze club zal nog tot eind juni de beperkte jeugdtrainingen organiseren.