TEMPO OVERIJSE

Seizoen 2023-2024 – Tweede Nationale B – 3 sterren IP-Jeugdopleiding

Eerste PloegJeugdNieuws

Alleen maar positieve cijfers

We schreven het al een paar keer op onze sociale media: Onze jeugdploegen doen het fantastisch. Al voor het derde weekend dit seizoen wonnen al onze bovenbouw IP-ploegen hun wedstrijd. Onze jeugdwerking van de TegelConcept Jeugdacademie mag dus bijzonder fier zijn en op eigen borst kloppen voor het geleverde werk. Neem daarbij ook de winst van onze beloften en het Fanionteam en dan mogen we gerust onszelf een schouderklopje geven voor het afgelopen 11 november-weekend.

Onze club leeft, zoveel is zeker. Wie tijdens het weekend mosselen of balletjes in tomatensaus is komen smullen was daar getuige van. Tientallen vrijwilligers zorgden samen met onze supportersclub De Tempo Boys voor een geslaagd weekend. Een welgemeende dank !

Ook een dankwoordje aan al wie is langsgekomen. De vele positieve reacties doen ons deugd. WIJ werken verder!

Uitslagen van het weekend:

  • U14 wint 3-0
  • U15 wint 5-2
  • U16 wint 4-1
  • U17 wint 2-3
  • U19 wint 3-4
  • Beloften winnen 6-1
  • Fanionteam wint 3-0

#WIJzijnTEMPO