TEMPO OVERIJSE

Seizoen 2024-2025 – Derde Nationale B – 3 sterren IP-Jeugdopleiding

Eerste PloegNieuws

Kantines Begijnhofstadion sluiten om 23 uur

De regering heeft afgelopen week een aantal aanpassingen doorgevoerd in de aanpak van de coronacrisis. Voor onze clubwerking komt het erop neer dat onze kantine en chalet om 23 uur moeten sluiten en dat er maar 4 personen aan één tafel mogen zitten.

We zetten de maatregelen voor de thuiswedstrijden in het Begijnhofstadion nog even op een rijtje:

  • Mondmasker verplicht op de volledige site
  • Registratieplicht bij het betreden van de kantine
  • Zittend consumeren met max 4 personen aan één tafel
  • Looprichting respecteren
  • Geen tafels, stoelen of banken verplaatsen!
  • Hou 1,5 meter afstand van mensen buiten je bubbel

Indien u wil dat wij onze activiteiten kunnen laten doorgaan in de meest veilige omstandigheden, dan vragen wij u met aandrang de regels na te leven en niet met onze vrijwilligers in discussie te gaan over het nut van deze maatregelen.