TEMPO OVERIJSE

Seizoen 2023-2024 – Tweede Nationale B – 3 sterren IP-Jeugdopleiding

JeugdNieuws

RSC Anderlecht scout TEMPO onderbouw

In het kader van het partnership met RSC Anderlecht hield onze club afgelopen weekend een scoutingsdag voor onze onderbouw. “Bedoeling van zo een scoutingsdag is dat scouts van Anderlecht onze spelertjes komen bekijken om zo talenten op jonge leeftijd te detecteren”, licht onze coördinator onderbouw Eddy Stuckens toe. “Als zij spelertjes opmerken waar ze wel iets in zien, krijgen die een uitnodiging om op regelmatig trainingen bij Anderlecht te volgen. De spelers worden zo van nabij opgevolgd. Zo zijn er vorig seizoen een paar spelertjes uit onze jeugdwerking opgemerkt die uiteindelijk bij andere elite-clubs zijn terecht gekomen.”

“Naast het scouten van spelers krijgen ook onze trainers de nodige ondersteuning van onze partnerclub Anderlecht. Onze trainers volgen regelmatig clinics bij Anderlecht en andere partnerclubs. Zo worden ook onze trainers beter en leren zij ook nieuwe technieken en oefeningen om onze spelers te prikkelen en beter te maken”, besluit Eddy.