TEMPO OVERIJSE

Seizoen 2024-2025 – Derde Nationale B – 3 sterren IP-Jeugdopleiding

ClubnieuwsNieuws

Prijzen abonnement & inkom seizoen 2019-2020

Ook voor het nieuwe seizoen 2019-2020 biedt onze club een voordelig abonnement aan voor onze thuiswedstrijden. Het abonnement kost 120 euro, zowel voor een staanplaats als tribune. Het abonnement geeft recht op toegang tot de oefenwedstrijd van de eerste ploeg en de thuiswedstrijden in de competitie. Bekerwedstrijden en eventuele eindronde vallen buiten het abonnement.

Overzicht inkomprijzen seizoen 2019-2020

  • Abonnement staanplaats + zittribune: 120 euro (enkel voor oefenwedstrijden en competitie)
  • Een éénmalig ticket voor de zittribune kost 15 euro, maar u krijgt dan ook 2 jetons ter waarde van 2 euro.
  • Een éénmalig ticket voor een staanplaats is 10 euro
  • In het lidgeld van onze jeugdspelers zijn twee abonnementen inbegrepen die recht geven op gratis toegang van de jeugdwedstrijden op Hagaard. Via dat abonnement kan mits een toeslag van 5 euro inkom bekomen worden voor de wedstrijden van het eerste elftal in het Begijnhofstadion

Wie een abonnement voor de eerste ploeg wenst aan te schaffen kan hiervoor terecht bij Marc Beernaert – E-mail: mbeernaert@skynet.be , of tijdens één van onze thuiswedstrijden.