TEMPO OVERIJSE

Seizoen 2024-2025 – Derde Nationale B – 3 sterren IP-Jeugdopleiding

Eerste PloegNieuws

Dimitri Delorge keert terug naar TEMPO Overijse

De nieuwe sportieve cel van onze club is blij u te melden dat Dimitri Delorge (31) na één seizoen terugkeert naar TEMPO Overijse. Dimitri verliet eind vorig seizoen onze club voor Wijgmaal, maar keert nu dus terug naar de club van zijn hart. Dimitri Delorge is middenvelder en een jeugdproduct van Tempo Overijse. In het seizoen 2018-2019 werd hij nog door onze supportersclub verkozen tot beste speler van het elftal.

Daarnaast heeft onze club ook een overeenkomst bereikt met de 24-jarige aanvaller Joren Dehond, momenteel ook actief bij Olympia Wijgmaal. Joren genoot zijn opleiding bij OH Leuven en speelde ondermeer bij KVV Vosselaar, KFC Oosterzonen, KVW Zaventem en OHL