TEMPO OVERIJSE

Seizoen 2024-2025 – Derde Nationale B – 3 sterren IP-Jeugdopleiding

Ongecategoriseerd

Jeugdwerking Tempo Overijse behaalt 4 sterren label

Onze club heeft het schitterende nieuws ontvangen dat onze jeugdopleiding is bekroond met een kwaliteitslabel 4-sterren interprovinciaal voetbal van Foot Pass. Dit is de hoogst mogelijk onderscheiding die een jeudopleiding kan krijgen en is een prachtige beloning voor de dagelijkse inzet van iedereen die bij de opleiding betrokken is.

Dit wil zeggen dat de jeugdploegen van Tempo Overijse de drie volgende seizoenen verzekerd zijn van de mogelijkheid om interprovinciaal voetbal te spelen en dat we behoren tot een zeer selecte en beperkte groep van ploegen die vier sterren kunnen voorleggen.

De bekroning betekent tevens een blijvende stimulans met het oog op de jaarlijkse doorstroming van eigen talent naar de A-kern, die daarmee verzekerd is.